Kosmetyki Trawiaste – Kosmetyki Naturalne

Naturalne polskie kosmetyki od Trawiaste to w 100% roślinne kosmetyki pielęgnacyjne z certyfikatem “Naturalne Polskie”.
Pielęgnacja z Trawiaste to rytuały z udziałem wyjątkowych kosmetyków, stworzonych ze świeżych ziół, roślin, żywic, korzeni i pąków drzew. Świadoma kosmetyka, która pozwala z czystym sercem stwierdzić, że dbam o siebie tak mocno i tak naturalnie jak tylko wiedza mi na to pozwala. Ciało to nasza świątynia, pozwalająca doświadczać życia. Dbając o siebie naturalnie pozwalamy wybrzmieć naszemu pięknu. A przecież piękno to Zdrowie!
Nasze naturalne, wegańskie kosmetyki to połączenie świata roślin. Wyselekcjonowane pod względem działania ziołowe bukiety, esencje łąk i lasów zamknięte w szkle. Przenosimy Wasze ciała na łono natury. ”Tarzamy” Was w świeżych i naturalnych esencjach z wszelkiego rodzaju roślinności. Nasze kosmetyki odżywiają, pielęgnują, chronią przed czynnikami zewnętrznymi i przywracają równowagę skórze. Sprawiają, że staje się ona mocna, odporna, zdrowa i piękna. Stawiamy na świeżość i naturalność pochodzącą z roślinności. Na prawdziwie naturalne kosmetyki, na aktywność i surowość substancji. Wszystko to stanowi o organiczności naszych kosmetyków. Zależny nam na bliskości z Naturą, o możliwości zachowania jej pierwotnego stanu i zamknięcia jej dobroczynnych składników w szkle. Dbamy o to, aby każda pozyskana esencja była żywa, surowa i jak najbardziej aktywna. Kochamy się w żywicach, które chronią, zabezpieczają i goją skórę. W większości naszych kosmetyków znajdziesz je w składzie. Uwielbiamy pąki, które kumulują najwięcej wartości odżywczych.
Używając Trawiaste – polskich kosmetyków naturalnych – stawiasz na bliski kontakt z Naturą, który porównać można do pieszczot w wyselekcjonowanych i dopasowanych do potrzeb skóry, esencjonalnych, świeżych roślinach. Rytuały pielęgnacyjne z Trawiaste dają odczucie wytarzania się w trawie, kąpieli w jeziorze, rzece, w żywej wodzie pełnej długo macerowanych roślin, spaceru po łąkach i lasach i wąchaniu kwiatów. To jak taniec w deszczu, stąpanie boso po rosie, to oddech na wietrze pełnym ziołowych, kwiatowych esencji.
Kochaj siebie i pielęgnuj swoje ciało prawdziwie polskimi naturalnymi kosmetykami, o świeżym i dobrym składzie.

Przeglądaj Kosmetyki

Zapisz się na Newsletter

Otrzymuj unikalne porady kosmetyczne i informacje o naszych ofertach.

Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera
Jakiś błąd ... może spróbujesz raz jeszcze?