Svoje – Kosmetyki Naturalne

Marka kosmetyków naturalnych, ręcznie wytwarzanych w małych partiach na Podlasiu. W miejscu, które stało się inspiracją do tworzenia, docenionym po wielkim powrocie z wielkiego miasta pełnego kurzu, pyłu i hałasu do dzikich łąk i lasów. Tak to już czasem bywa, że doceniamy coś co było, dopiero po jego utracie. Na szczęście w tym przypadku wszystko zakończyło się happy endem:) 

Rezultatem tego powrotu do natury są kosmetyki Podlasiem inspirowane. Mydła, hydrolaty, maseczki, olejki eteryczne, pilingi, cudownie pachnące proszki do kąpieli, które zamieniają łazienkę w domowe SPA czy radzący sobie z każdym makijażem kremowy olejek myjący, 

który skradł nasze serca:) No i oczywiście nie zapominamy o serum żubrowym w zestawie z kwasem hialuronowym, które tworzą duet doskonały działając hiper nawilżająco, przeciwstarzeniowo i regenerująco, o którym krążą opinie że to zestaw z niesamowitymi efektami i cudownym wszystkim – zapachem, promienną i wypoczętą cerą, regeneracją po zastosowaniu, odmłodzeniem czy konsystencją natychmiast się wchłaniającą:)

Kosmetyki SVOJE są oparte na maceratach i naparach ziołowych i olejach roślinnych. Znajdziesz tu produkty bogate w glinki, witaminy, wosk i miód pszczeli. Wszystkie produkty spełniają europejskie normy w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Bez sztucznych barwników, sls i syntetycznych zapachów. Po prostu naturalnie i w duchu zero waste z maksymalnym obniżeniem ilości plastiku, w papierowych torebkach czy szklanych słoiczkach. Do tego z obłędnym zapachem i przyjemnością korzystania na co dzień.  

Co to więcej dodać – chyba tylko, że czas na testy;)

W Ministerstwie Dobrego Mydła praca wre. Ale jest też czas na rozmowy, poszukiwanie najlepszych rozwiązań bez spinania, szaleństwa realizacji planów sprzedażowych, czy korporacyjnego pośpiechu.

Dzięki takiej bezkompromisowej współpracy, możliwości utrzymywania ciągle najwyższej jakości i marzeniom sióstr, powstają niezwykłe kosmetyki. Oprócz rzemieślniczych mydeł, wytwarzanych w małych partiach, powstałych w oparciu o procedury testowane długotrwale i jak to piszą dziewczyny również przy nieprzespanych nocach, znajdziesz także takie hity jak Serum róża-malina czy wspomniana wcześniej chałwowa pasta peelingująca. Ale także hydrolaty, peelingi do ciała czy cudownie działające oleje (odżywczo, nawilżająco, ujędrniająco i zawsze upiększająco).

Kosmetyki produkowane przez Ministerstwo Dobrego Mydła to skuteczność w działaniu i jednocześnie feeria zapachów. Wszystko to przekłada się na przyjemność w stosowaniu, pożądliwe szukanie przysmaków, które choć odrobinę oddają zapach stosownych kosmetyków (i myślimy nie tylko a chałwie;) i lekką panikę w oczach, kiedy ukochane serum czy hydrolat się kończy a Ty próbujesz wytrząsnąć ostatnie krople drogocennego płynu.

Czy coś jeszcze można dodać? Chyba jedynie ostrzeżenie, produkty Ministerstwa Dobrego Mydła skutecznie uzależniają :) Ale tak pozytywnego i zdrowego uzależnienia można szukać ze świecą. A warto wspomnieć, że nawet rozpoczynając dzień od różanego pączka czyli sławetnego kremu do twarzy od Ministerstwa, nic nie idzie w biodra :)

Przeglądaj Kosmetyki

Zapisz się na Newsletter

Otrzymuj unikalne porady kosmetyczne i informacje o naszych ofertach.

Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera
Jakiś błąd ... może spróbujesz raz jeszcze?