Dolina Czeremchy – Kosmetyki Naturalne

Zaczęło się od wycieczki, a właściwie krótkich wakacji. Na chwilę i w przypadkowo wybranym miejscu. Ach, uwielbiamy takie historie:) I jak się skończyło? Cudownie i cały czas trwa. W duchu zero waste i aromatycznie. Ale po kolei. 

Kierunkiem wycieczki był Beskid Niski czyli miejsce wyjątkowe, a żeby nie być gołosłownym to podpowiadamy, że znajdziesz tam urokliwe doliny, nieoblegane jeszcze szlaki turystyczne czy zabytkowe cerkwie, a także zieleń, spokój, bliskość natury, no i góry. Jak tu się nie zakochać? Konsekwencją miłości był zakup działki, budowa domu i właśnie zmierzamy do sedna: pomysł na naturalne kosmetyki: bez chemii i sztucznych dodatków. W założeniu miały to być kosmetyki przeznaczone dla najbliższych. Z najlepszym składem i z delikatnych surowców. Ważny też był też trend zero waste. 

Efekt podjętych decyzji jest naprawdę spektakularny.  W ofercie Doliny Czeremchy znajdziecie mydła czy szampony w kostce – właśnie w duchu zero waste czyli bez zbędnego plastiku. Inne kosmetyki jak peeling solny do ciała “Słodka żurawina” czy puszyste masło “Korzenna śliwka” znajdziecie albo w szklanych słoiczkach lub puszkach, które można potem ponownie wykorzystać. Każdy produkt jest małym dziełem sztuki, który ma dopieścić skórę i być przyjemnym, relaksującym rytuałem na co dzień. Ale najważniejszy jest obłędny zapach: każda paczuszka z produktami z Dolny Czeremchy kusi do wypróbowania wszystkich kosmetyków natychmiast.

Dolina Czeremchy specjalizuje się w kosmetykach do pielęgnacji i oczyszczania ciała i skóry twarzy, a także do mycia włosów. Wszystkie bogate w składniki odżywcze m.in oleje. Pomagają w regeneracji skóry, nawilżeniu i odżywieniu.  W ofercie znajdziesz też produkty uzupełniające, takie jak metalowe puszki na szampon czy wielorazowe płatki kosmetyczne z tkaniny bambusowej. Większość produktów mogą używać również dzieci powyżej 3 roku życia. 

Przeglądaj Kosmetyki

Zapisz się na Newsletter

Otrzymuj unikalne porady kosmetyczne i informacje o naszych ofertach.

Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera
Jakiś błąd ... może spróbujesz raz jeszcze?