Clochee – Kosmetyki Naturalne

Przeglądaj Kosmetyki

Clochee Kosmetyki Naturalne

Powrót do natury – to hasło przewodnie Marki Clochee. Co oznacza w praktyce? Radość czerpania z bogactwa natury przy jednoczesnym poszanowaniu  jej zasobów. 

Historia Clochee zaczęła się od współpracy Darii Prochenki i Justyny Szuszkiewicz, które połączyły swoje umiejętności i wiedzę: z zakresu produkcji kosmetyków i biznesu – efektem czego są polskie, zdrowe i w 100% ekologiczne produkty. Ponieważ dziewczyny zajmują się tym co kochają – to zawodowo osiągnęły wielki sukces. 

Kosmetyki Clochee to produkty, w których nie znajdziesz parabenów, silikonu, syntetycznych barwników, oleju mineralnego czy pochodnych ropy naftowej. Zakochasz się za to w skutecznym działaniu ekstraktów z ziół, kwiatów i owoców, wyciągów z warzyw, drzew, orzechów czy olejów roślinnych. Potrzebujesz przykładów – proszę bardzo: wyciąg z buraka, algi, komórki macierzyste z jabłka, masło shea, liść mirtu, zielona herbata. Te składniki mają magiczne moce. Dzięki nim odkryjesz swoją skórę na nowo – nawilżoną, odżywioną i młodszą.

Clochee proponuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy, jak i całego ciała. Nas zachwyciło silne serum nawilżające dla każdego typu skóry, które nawilża, napina i wygładza skórę (a to przede wszystkim za sprawą wielkocząsteczkowego i małocząsteczkowego kwasu hialuronowego) oraz intensywnie regenerujący krem maska pod oczy dla cery dojrzałej, ale zakres kosmetyków marki jest dużo szerszy. Znajdziesz tu zarówno kremy do twarzy, olejek do demakijażu, silnie działające serum, płyny do kąpieli, peelingi, balsamy, masła do ciała czy maseczki. Produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry zarówno dojrzałej, jak i młodej, wymagającej nawilżenia, odżywienia czy odnowy. 

Starannie opracowane receptury, potem testy skuteczności i analiza wyników – wszystko po to, żeby kosmetyki które trafią do Ciebie były najwyższej jakości. Doskonałe surowce to jednak nie wszystko. Kosmetyki Clochee znajdziesz w pięknych opakowaniach, bo przecież doznania wizualne są równie ważne.

Zapisz się na Newsletter

Otrzymuj unikalne porady kosmetyczne i informacje o naszych ofertach.

Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera
Jakiś błąd ... może spróbujesz raz jeszcze?