Mydlarnia 4 Szpaki – Kosmetyki Naturalne

Przeglądaj Kosmetyki

Więcej o Mydlarni 4 Szpaki

Cztery Szpaki to mydlarnia, jak sami o sobie mówią, ale w ich repertuarze kosmetycznym znajdziesz, nie tylko mydło. Chociaż nie można mówić o “tylko” mydłach – bo tu Szpaczki osiągnęły prawdziwe mistrzostwo. Ale po kolei.

Zespół Czterech Szpaków aktualnie jest większy niż cztery osoby:) Firma prężnie się rozwija. I choć Cztery Szpaki mówią, że ich produkty idealne nie są – bo kosmetyków idealnych nie ma – to podejrzewamy ich o nadmierną skromność w tym zakresie:) 

Nadrzędny cel jaki Szpakom przyświecał to stworzenie prostych i funkcjonalnych produktów do pielęgnacji, opartych na naturalnych surowcach i bez zbędnej chemii. I wywiązują się z tego zadania znakomicie. 

Poszanowanie środowiska czyli ekologiczne opakowania w duchu zero waste i ograniczenie plastiku do minimum – to też jedna z zasad Szpaków. To na zewnątrz – a w środku: Po pierwsze polskie surowce od polskich producentów – o ile tylko się da. Wszystkich składników wymienić się nie da, ale warto wspomnieć chociażby o drogocennych olejach, które mają działanie odżywcze, nawilżające, ujędrniające, antybakteryjne, łagodzące podrażnienia i oczyszczające oczywiście. 

Mydła Czterech Szpaków  to pociągające zapachy, porządne rzemiosło i właściwie same bestsellery. Nas najbardziej zachwyca Mydło pomarańcza i rozmaryn, Mięta z miętą i Porzeczka, ale to zawsze kwestia gustu i indywidualnych wyborów. A jeśli o bestsellerach Czterech Szpaków już mowa to zdradzamy, że największe zamieszanie robi Szampon do włosów w kostce – niby taki niepozorny, ale naprawdę robi robotę. Wydajny, pieniący się, wygodny w użyciu – koniecznie z odżywką.

Wspominaliśmy, że Szpaki ciągle poszerzają swój asortyment – choć na nowości czasem trzeba było poczekać. Wynika to tylko z dążenia ekipy Czterech Szpaków do doskonałości, a właściwie według nich do oddania w ręce użytkownika produktu, co do którego przyczepić się nie można. W każdym razie to wymagające podejście się sprawdza, bo po testach i wytężonej pracy możesz korzystać z  takich hitów jak musy do ciała o konsystencji śmietany,  lekkie olejki do ciała, czy hitu hitów czyli serum do twarzy z witaminą C i kwiatem koniczyny.

Na koniec trzeba dodać, że w Czterech Szpakach można się szybko zakochać i ciężko potem obniżyć wymagania:)  

Zapisz się na Newsletter

Otrzymuj unikalne porady kosmetyczne i informacje o naszych ofertach.

Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera
Jakiś błąd ... może spróbujesz raz jeszcze?